نمایندگی دستکش وینیل | عرضه کننده انواع باکیفیت آن

یکی از ابزار هایی که در زمینه بهداشتی و سلامت کاربرد بسیاری دارد و افراد برای رعایت اصول بهداشتی باید آنرا رعایت کنند، استفاده از انواع دستکش ها میباشد.

دستکش لاتکس پودری برای اینکه دست ما مستقیم با میکروب ها و باکتری های موجود در محیط ارتباط نداشته باشد، ساخته شده است. این کالا در زمینه های مختلفی کاربرد دارد که از جمله آن قابل بهره در آشپزی، مصارف پزشکی، آرایشگاه ها و… میباشد.

استفاده از فناوری وینیل که یک نوع ماده مصنوعی متشکل از کلرید پلی وینیل میباشد، در این دستکش ها بهترین نوع تکنولوژی است که خاصیت ضدآلرژیک نیز دارند.

نمایندگی دستکش وینیل در سراسر ایران قابل دسترسی بوده و عرضه کننده انواع با کیفیت آن، همین نمایندگی های رسمی و معتبر میباشد.

نمایندگی دستکش وینیل | عرضه کننده انواع باکیفیت آن

نمایندگی دستکش وینیل

نمایندگی دستکش وینیلنمایندگی دستکش وینیل این محصول را از تولید کننده دستکش وینیل به طور مستقیم خریداری نموده و نیازهای مورد توجه در جامعه را مرتفع می سازد.

برای به دست کردن دستکش ها اینکه بتوانیم بسیار آسان اینکار را انجام دهیم، یک نوع فناوری در محصولات وینیل استفاده شده که با بهره گیری از پودر های روان کننده بسیار نرم و لطیف این امر را میسر می گرداند. از جمله محصولات این فناوری دستکش وینیل واندرفول است که از مواد نرم ساخته شده و چسبندگی ندارد.

تولید کننده دستکش لاتکس لارج نیز برای رفع نیاز پزشکان در زمینه دستکش بیمارستانی از تکنولوژی وینیل استفاده کرد است زیرا پزشکان که با انواع افراد در ارتباط هستند به این موضوع نیاز بیشتری دارند.

تولید کننده دستکش وینیل در کشور

تولید کننده دستکش وینیل در کشورتولید کننده دستکش وینیل در کشور با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب، دستگاه های پیشرفته و ماشین آلات برتر به تولید و عرضه این دستکش ها می پردازد.

یکی از تولیدات جدیدی که در این قضیه به وجود آمده و کارآیی و رواج بسیاری نیز پیدا کرده است، تولید دستکش جراحی ساق بلند است که پزشکان و متخصصان از آن استقبال بی نظیری کرده اند.

تولید کننده این دستکش ها جهت سهولت در امر خرید امکان خرید آنلاین در هر میزان و تعدادی را برای مشتریان و خریداران عزیز میسر کرده اند.

عرضه کننده انواع دستکش وینیل باکیفیت

عرضه کننده انواع دستکش وینیل باکیفیت در گذشته از این دستگاه خصوصا بهره گیری از فناوری وینیل برای ایرانیان یک امر تقریبا غیر ممکن به شمار می رفت و مجبور به واردات این محصول پر مصرف بوده ایم.
اما با پیشرفت تکنولوژی ایران نه تنها این دستکش ها را تولید کرده بلکه آنرا به خارج از کشور نیز صادر می کند.
عرضه کننده انواع دستکش وینیل با کیفیت در کشور ما بسیار زیاد است اما 2 برند هستند که تولیدات مرغوب تری انجام می دهند که حتی قابل صادرات نیز می باشد؟

  1. دستکش حریر ایران
  2. دستکش جراحی سوپا

هر دوی این مارک ها از تکنولوژی استفاده میک نند که از طریق کاهش پروتئین در تولیدات لاتکسی بتوانند دستکش هایی را تولید کنند که خاصیت واکنش زایی و آلرژی زایی آن را از بین ببرند.

قیمت این دستکش ها یا در واقع همان قیمت دستکش وینیل حریر با توجه به برند تولید کننده آن و نوسانات ارز و دلار، متفاوت خواهد بود.

صادرات دستکش وینیل

صادرات دستکش وینیلامروزه یکی از افتخارات ایران این  است که می تواند دستکش هایی با پلیمر وینیل و نیتریل را تولید کرده و به بازار فروش جهانی برساند.
صادرات دستکش وینیل در کشور ما دیگر نوعی راه کسب درآمد تلقی می شود که می توان از طریق آن به چرخه اقتصادی کشور کمک بسیاری کرد.
در کنار این نوع صادرات ما به صادرات بخشی از تولیدات فناوری نیتریل نیز دست یافته ایم که قیمت دستکش نیتریل صادراتی گران تر از نوع مصرف داخلی آن می باشد.

این صادرات در سال های قبل تر به کشورهای اروپایی چون آلمان نیز رسیده بود اما دیگر باوجود این مانع های تجاری در جامعه امروز تنها کشورهای آسیایی و خاور میانه از تولیدات ما بهره مند خواهند شد.

خرید دستکش وینیل در جنس های متنوع

خرید دستکش وینیل در جنس های متنوعدستکش وینیل دارای دو نوع کم پودر و بدون پودر می باشد. در دستکش کم پودر برای اینکه بتوانید آنرا راحت تر به دست کنید و از دست در آورید پودرهای نرم کننده با سطح بافت دستکش می زنند.
در نوع بدون پودر این مواد نرم کننده به بافت درونی و مواد اولیه آن تزریق می شود. به همین روست که فروش دستکش وینیل در جنس های متنوع در کشور ما قابل دسترسی است که البته نوع بدون پودر آن شکل پیشرفته تر این تولیدات می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.