نبات چوبی سلفون دار موجب کشتار دسته جمعی در عراق شد

نبات چوبی سلفون دار می تواند بر سلامت دهان شما تأثیر منفی بگذارد زیرا بدتر از سایر خوراکی های شیرین است این به این دلیل است که سایر تنقلات شیرین مصرف می شود.

نبات چوبی برای مدتی در دهان شما نگه داشته می شود همانطور که آنها را می مکید، آنها توسط بزاق شما حل می شوند.

هنگامی که نبات چوبی را می مکید، باکتری های موجود در دهان شما که از قندها تغذیه می کنند بسیار طولانی تر از زمانی که یک تکه کیک تحریک می شود، تحریک می شوند.

سپس باکتری ها حدود بیست دقیقه بعد از قند اضافی تغذیه می کنند نبات چوبی رفته است این باکتری ها اسیدها را دفع می کنند و PH دهان شما را پایین می آورند و مینای دندان ها را از بین می برند.

به اندازه کافی نبات چوبی بخورید، خطر ابتلا به پوسیدگی، بیماری لثه و سایر مشکلات سلامت دهان را به میزان قابل توجهی افزایش خواهید داد.

سعی کنید خوردن نبات چوبی را به حداقل برسانید و پس از مصرف آن دندان های خود را مسواک بزنید تا از پوسیدگی، بیماری لثه و سایر مشکلات سلامت دهان جلوگیری کنید.

در مورد رژیم به اصطلاح نبات چوبی که بر اساس مکیدن نبات چوبی کم کالری با داروهای سرکوب کننده اشتها مانند هودیا ساخته شده است، چطور؟ شواهد خوبی وجود دارد که نشان می دهد مصرف قند در سطح پایین در طول روز واقعاً بدن شما را فریب می دهد تا احساس سیری بیشتری نسبت به آنچه که هست کند.

با این حال، شواهد زیادی وجود ندارد که نشان دهد مواد شیمیایی مانند هودیا از نظر شیمیایی برای سرکوب اشتهای شما بسیار موثر است.

اگر به دنبال رژیم هستید، راه های بهتری برای بهبود عادات غذایی خود نسبت به مکیدن نبات چوبی وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.