بازار خرید و فروش دستکش لاتکس
خانه / دستکش لاتکس / قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت | توزیع کنندگان آن در کشور

قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت | توزیع کنندگان آن در کشور

 دستکش یکبار مصرف در اغلب اموری که با حساسیت بالایی می بایست انجام بگیرد بکار رفته و موجب می شود که ریسک آلودگی به کمترین حد خودبرسد.دستکش لاتکس اپی پرفکت با کیفیت و پشتوانه علمی در بازار موجودبوده که از قابلیتهای کاربردی فراوانی برخوردار می باشد. مواد بکار رفته در این محصول از ویژیگهای مهمی از جمله ضد حساسیب برای کاربران برخوردار بوده و موجب شده است که کاربران در صورت استفاده از این محصول دچار مشکلی نشوند. قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت متفاوت بوده و توزیع کنندگان آن در کشور با توجه به شرایط خرید و میزان کیفیت آن نسبت به و توزیع این محصول اقدام خواهند کرد. این محصول با کیفیت در مواردی بخصوص مانند محیطهای بهداشتی و کارگاهی استفاده از آن خواهد شد.

قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت | توزیع کنندگان آن در کشور

قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت

قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت

قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت با توجه به بسته بندی و شرایطی که فروشندگان به دلیل نوسانات بازار دارند از قیمت مشخص شده ای برخوردار نبوده و در هر بسته بندی نیز به تعدادی که در بسته ارائه شده موجود می باشد قیمت گذاری خواهد شد. لیست قیمت دستکش لاتکس  با پودر و بدون پودر در بازار موجود می باشد که از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد. دستکش جراحی تاپ کلاس با توجه به کیفیت و سازنده آن در بازار موجود بوده و برای خرید آن می بایست به کیفیت و تولید کننده آن به دلیل وجود موارد مشابه  با کیفیت نامناسب در سطح بازار دقت بسیار داشته باشیم . دستکش جراحی به دلیل حساسیب بالای خود در اعمال جراحی از ویژگیهای مهمی برخودار است.

توزیع کنندگان مستقیم دستکش لاتکس به بازار

توزیع کنندگان مستقیم دستکش لاتکس به بازار

توزیع کنندگان مستقیم دستکش لاتکس به  بازار را می توان از آن جمله وارد کنندگان دانست که با داشتن شعبه های زیاد نسبت به توزیع این محصول اقدام می نمایند. دستکش جراحی این تاچ از آن دسته دستکش هایی است که در بازار به طور مناسب موجود بوده و مواد اولیه بکار رفته  در این محصول از کبفیت مناسبی برخوردار می باشد. فروشگاه های اینترنتی زیادی در زمینه های متفاوتی مشغول به فعالیت هستند که لوازم پزشکی و بهداشتی نیز در این فروشگاه های مجازی دیده می شود. دستکش حریر ایران به عنوان یک تولید کننده صرف ایرانی توانسته است با تولید دستکش های با کیفیت یک محصول موفق و تولید کننده برتر در این زمینه باشد و قیمت دستکش حریر ایران به نسبت محصولات مشابه بسیار مناسب جهت مصرف بازار داخلی به شمار خواهد آمد.

بزرگ ترین بازار فروش دستکش لاتکس در کشور

بزرگ ترین بازار فروش دستکش لاتکس در کشور

بزرگ ترین بازار فروش دستکش لاتکس در کشور با توجه به مواد اولیه که به صورت واردات به کشور وارد می شود شرکت هایی می باشند که در این زمینه از پیشینه مناسبی برخوردار بوده و با توحه به اینکه این محصول دارای پیچیدگی خاص و کیفیتی است، که هنوز در کشورمان برای تولیدش در این زمینه اقدامی صورت نگرفته، از کشورهای اروپایی وارد و حتی در کشورهای آمریکای جنوبی نیز مواد اولیه این محصول را می توان مشاهده کرد. نمایندگی دستکش اپی پرفکت با توجه به کیفیت این محصول توانسته است پاسخ گوی مناسبی برای بازار مصرف در ایران باشد.

خریداران دستکش لاتکس

خریداران دستکش لاتکس

خریداران دستکش لاتکس را می توان به دسته های مختلفی تقسیم بندی کرد، چرا که با نوجه به کاربردی بودن آن در زمینه های مختلف می توان استفاده کرد. بیشترین خریداران خریداران تجهیزات پزشکی بوده که از این محصولات در امور پزشکی و آزمایشگاهی به دلیل حساسیت بالای آن استفاده خواهد شد. قیمت دستکش اپی پرفکت نیز که یکی از مشتقات این محصولات بوده هم اکنون در بازار به دلیل نوسانات ارزی از قیمت ثابتی برخوردار نبوده و باتوجه به تعداد و نوع استفاده و  کبفیت آن از قیمت های مختلفی برخوردار بوده و بسته های معمولی آن حدود ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان قیمت گذاری خواهد شد. برای خرید این محصول و آگاهی از قیمت آن می توان از طریق فروشگاههای معتبر بررسی و نسبت به خرید آن اقدام کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس روحانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120190984
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: medusaHCO@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: medusaco@
whatsapp icon واتس اپ: 09120190984
instagram icon اینستاگرام: Medusahealthco
twitter icon توئیتر: CoMedusa
aparat icon آپارات: medusaco
email icon پست الکترونیکی: Medusaceo@gmail.com
address icon آدرس:تهران-نیکبخت غربی-ساختمان نیکبخت-طبقه 4-واحد 107

مطلب پیشنهادی

قیمت دستکش یکبار مصرف لاتکس | خریدارن دستکش

دستکش های یکبار مصرف را شرکت های مختلف تولیدی به بازار عرضه می کنند. این دستکش ها کارایی های مختلفی دارد که می توان به این موارد اشاره کرد: پزشکی آزما

پاسخی بگذارید