فروش عمده دستکش وینیل | تهیه مدل های جدید دستکش به قیمت ارزان

دستکش وینیل از مواد مصنوعی ای که از پلی وینیل کلرید و روان کننده هایی که از مواد نرم تشکیل شده اند ساخته می شود . فروش عمده دستکش وینیل که کاربردی چند منظوره برای استفاده های عمومی و کارهایی که نیاز به برخورد تماسی و لمس ندارند و الرژی زا هم نیستند به راحتی و به روش های مختلف خصوصا انلاین امکان پذیر است . این دستکش ها جایگزین مناسبی برای دستکش های لاتکس می باشند . همچنین ضخیم تر و گشاد تر از دستکش های لاتکس و نیتریل هستند.

فروش عمده دستکش وینیل | تهیه مدل های جدید دستکش به قیمت ارزان

فروش عمده دستکش وینیل

فروش عمده دستکش وینیلفروش عمده ی دستکش های وینیل در وزن های مختلف و کیفیت های متفاوت بنا به درخواست مشتریان انجام میشود . خرید انواع دستکش جراحی ایرانی و خارجی و دستکش معاینه ی پزشکی وینیل نیتریل و لاتکس  برای بیمارستان ها و کلینیک ها بصورت عمده از نمایندگی ها و مراکز پخش دستکش نیتریل و وینیل و لاتکس یا بصورت انلاین امکان پذیر است .با مراجعه به سایت های مراکز فروش دستکش های لاتکس میتوان علاوه بر مشاهده ی  لیست قیمت دستکش لاتکس پودری برند های مختلف  راهنمایی هایی از مشاوران به منظور کسب اطلاعاتی درباره ی جنس  و انواع ان وخرید و فروش اینترنتی و بدون حضور در محل انجام داد .

همچنین فروش عمده ی دستکش تاپ گلاو که مرغوب و جزو برندهای محبوب به شمار میاید نیز به صورت اینترنتی موجود است .انگشتان دست به راحتی در دستکش های تاپ گلاو جای میگیرند.

از این خدمات برای خرید دستکش های نیتریل هم میتوان استفاده کرد .قیمت دستکش نیتریل به دلیل کاربرد ان از لاتکس و وینیل بیشتر است .

خریداران دستکش وینیل

خریداران دستکش وینیلچه کسانی از دستکش وینیل استفاده میکنند و خریداران ان ها چه کسانی هستند؟

دندان پزشکان داروسازان کارکنانی که در حیطه ی امداد و نجات مشغول به کار می باشند ماموران پلیس آشپزها  آرایشگرها تکنسین های آزمایشگاهی و پزشکان از دستکش لاتکس لارج استفاده میکنند. جراحان نیز از خریداران دستکش وینیل هستند.

همچنین پیشنهاد میشود هنگام قالب گیری دندان پزشکی از دستکش های وینیل  استفاده شود  زیرا سولفور موجود در دستگاه های لاتکس میتواند مانع از سفت شدن سریع ماده ی قالب گیری شود .

سایز بندی دستکش وینیل

سایز بندی دستکش وینیل

از ویژگی های دستکش های وینیل میتوان به کم هزینه بودن و دوام کم ، لمس کمتر برای کارهای با دقت زیاد ، نرم وراحت بودن ان ، عدم ایجاد الرژی به دلیل نبود لاتکس در ان ،محافظت متوسط و باارزش بودن ان را بیان کرد.این دستکش ها مناسب برای استفاده ی کوتاه مدت و همچنین ماورد کم خطر میباشند .

دستکش وینیل در جنس های متنوع

دستکش وینیل در جنس های متنوعاین دستکش ها به دلیل مواد بکار رفته در تولید و جنسشان در برابر مواد اسیدی و قلیایی و الکل ها مقاومت خوبی دارند و از نظر اقتصادی جایگزین خوبی برای دستکش های لاتکس میباشند. همچنین به دلیل مواد روان کننده ی بکار رفته در آن برخلاف دستکش های لاتکس به دست ها نمی چسبند .

این دستکش ها در سه سایز کوچک متوسط و بزرگ تولید میشوند. دستکش های وینیل غیر استیریل هستند و در موارد پر خطر از استفاده ی ان باید جلوگیری کرد.

برند های تولید کننده دستکش

برند های تولید کننده دستکش

برند های مختلفی در حال حاضر تولید کننده و نمایندگی دستکش وینیل در کشور و سراسر جهان میباشند. تعداد تولیدکنندگان دستکش وینیل در کشور کم است اما مواد اولیه ی ان به صورت بومی تامین میشود و این قیمت دستکش وینیل را در ایران پایین نگه میدارد. برند های مطرح دستکش وینیل ایرانی دستکش وینیل رز مریم، حریر یا اپی پرفکت ،وی مد ،رویال و درین میباشند . این تولیدکنندگان بازار مخصوص به خود و دستکش های متنوع با قیمت ها ی مختلف و کیفیت های متفاوت تولید میکنند به طور مثال قیمت دستکش وینیل حریر نوزده هزار تومان میباشد .یا شرکت تولیدی حریر ایران را نام برد که تولید دستکش لاتکس را انجام میدهد وسه نمونه دستکش لاتکس معینه را تولید میکند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.