فروش تقلبی انجیر خشک طبایع موجب اعتراض مردم گیلان شد

انجیر خشک طبایع دارای برخی مضرات بالقوه است به عنوان مثال، از آنجایی که انجیر گاهی اوقات به عنوان یک درمان خانگی برای یبوست استفاده می شود، ممکن است باعث اسهال یا سایر مشکلات گوارشی شود.

انجیر خشک همچنین نسبتاً غنی از ویتامین K است که می تواند با داروهای رقیق کننده خون تداخل داشته باشد و باعث کاهش اثربخشی آنها شود.

اگر از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید، باید مصرف انجیر و سایر غذاهای غنی از ویتامین K را هر روز ثابت نگه دارید تا خطر عوارض را کاهش دهید.

در نهایت، برخی از افراد ممکن است به انجیر حساسیت داشته باشند اگر به گرده غان حساسیت دارید، ممکن است به احتمال زیاد به انجیر نیز حساسیت داشته باشید.

درختان انجیر همچنین حاوی لاتکس طبیعی هستند که برخی افراد ممکن است به آن حساسیت داشته باشند.

انجیر

راه های مختلفی برای افزودن انجیر خشک به رژیم غذایی شما وجود دارد که هر کدام فواید بالقوه خود را دارند در اینجا چهار راه اصلی وجود دارد که می توانید انجیر را در رژیم غذایی خود قرار دهید:

تازه انجیر تازه کالری کمی دارد و یک میان وعده عالی است و افزودنی عالی برای سالاد یا دسر است با انجیر تازه هم می توانید مربا یا کنسرو انجیر درست کنید.
خشک شده انجیر خشک سرشار از قند و کالری است، بنابراین باید در مصرف آن متعادل باشد آنها ممکن است در درمان یبوست نسبت به انجیر تازه مؤثرتر باشند.
برگ انجیر اگرچه یافتن آن‌ها در خارج از خواربارفروشی‌های تخصصی دشوار است، اما برگ‌های انجیر مغذی هستند و می‌توان از آن به روش‌های مختلفی استفاده کرد.

آنها اغلب مانند برگ انگور استفاده می شوند، به عنوان پوششی برای ظروف حاوی برنج، گوشت یا سایر مواد پرکننده.
چای برگ انجیر چای برگ انجیر از برگ خشک انجیر تهیه می شود می توانید خودتان آن را درست کنید یا دمنوش برگ انجیر را به صورت آنلاین یا در فروشگاه های تخصصی خریداری کنید.
شما می توانید انجیر را به روش های مختلفی میل کنید، اما به دلیل داشتن قند زیاد، فقط باید انجیر خشک را در حد اعتدال مصرف کنید یا از آن به عنوان یک درمان خانگی گهگاهی برای یبوست استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.