زنی که در پاکستان به جای کود از محصولات نانو نیپ استفاده می کند

شوینده های محصولات نانو نیپ ممکن است حاوی سورفکتانت های زیست تخریب پذیر باشند. آنها به محیط زیست آسیب نمی رسانند. افسانه های زیادی در مورد سدیم لورت سولفات وجود دارد که اغلب با سدیم لوریل سولفات اشتباه گرفته می شود.

سدیم لورت سولفات یک سورفکتانت یونی است که زیست تخریب پذیر است و یکی از سورفکتانت های آنیونی دوستدار پوست است. این اثر پاک کنندگی خوبی دارد، ظاهر کف فراوان را به خصوص در آب سخت تقویت می کند.

با توجه به این ویژگی ها، علاوه بر مواد شوینده ظرفشویی، عمدتاً در صنایع آرایشی و بهداشتی به عنوان مثال در شامپو و ژل استفاده می شود. در دوز ایمن، در ترکیب با سایر سورفکتانت‌های غیر یونی ملایم‌تر، به طور موثر پوست را تمیز کرده و ایمن نگه می‌دارد.

یکی از معیارهای تعیین سازگاری با محیط زیست مواد شیمیایی خانگی بر اساس تجزیه و تحلیل چرخه عمر محصول است. این یک رویکرد جامع و کمتر بدیهی برای ارزیابی تأثیر مواد شیمیایی خانگی بر محیط زیست است که توسط بوم‌شناسان و جامعه متخصص استفاده می‌شود.

محصولات

این به شما امکان می دهد دوستی محیطی محصول را به طور کلی قضاوت کنید و نه بر اساس دلایل فردی و بنابراین صحیح تر در نظر گرفته می شود.

در تجزیه و تحلیل چرخه عمر، دانشمندان هر مرحله از زندگی یک محصول را مطالعه می کنند، از انتخاب مواد خام و تولید تا حمل و نقل و دفع بسته بندی.

بنابراین، مناطق حداکثر تأثیر زیست محیطی محصول تعیین می شود. در مواد شوینده ظرفشویی بیشترین تاثیر محیطی مربوط به دمای آب ظرفشویی است.

وقتی آب گرم می شود، انرژی هدر می رود. این یکی از دلایل اثر گلخانه ای است که بر تغییرات آب و هوایی تأثیر می گذارد. اگر دمای آب را از 50+ به 30+ درجه سانتی گراد کاهش دهید، می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و انتشار گازهای گلخانه ای را تا 50 درصد هنگام شستن ظروف کاهش دهید.

بنابراین، هنگام انتخاب مواد شیمیایی خانگی، به توصیه های دما توجه کنید. اگر محصول حتی در آب سرد نیز موثر باشد، به شما این امکان را می دهد که از محیط زیست مراقبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.