دفتر تعاونی که تمام آرزوهای یک کودک را براورده کرد

پوسته بیرونی دفتر تعاونی از مقوای سخت اما منعطف ساخته شده است، بنابراین در هنگام حمل آن نگران آسیب دیدن صفحات داخلی آن نباشید و همچنین هنگام باز کردن آن برای نوشتن بسیار پایدار است روی جلد سبک مینیمالیستی دارد و کاغذ درمنه ضخیم در صفحات داخلی در هنگام نوشتن مستعد خراشیدن نیست، بنابراین هم ظاهر و هم لمس بسیار باکیفیت هستند.

قاب مخصوص دست ساز پشت کتاب را در معرض دید قرار می دهد و هنگام پهن کردن آن مانعی ندارد.علاوه بر این، سه اندازه برای انتخاب وجود دارد که با توجه به هدف برای استفاده های مختلف مناسب است.

صفحات داخلی خالی و بدون خطوط قاعده دار هستند، اگرچه خیلی خوب است، اما برای افرادی که عادت ندارند، تراز کردن کلمات دشوار است، اگر می خواهید محتوای متن خالص را بدون نمودار ضبط کنید، می ترسم اینطور نباشد. بهترین انتخاب.

برخی از افراد علاقه چندانی به نوت بوک های سیم پیچی ندارند.بیشتر دلایل آن این است که سیم پیچ ها هنگام نوشتن در سمت راست صفحه باعث تداخل می شوند و در نتیجه نظم فونت کاهش می یابد این محصول به طور ویژه با یک سیم پیچ مواد نرم انحصاری بهبود یافته است و شکل آن نیز به شکل “D” تغییر یافته است که فضایی را اشغال نمی کند و به راحتی روی نوشتن تأثیر نمی گذارد، حتی افراد چپ دست نیز می توانند آزادانه از آن استفاده کنند.

همچنین نقاط کوچکی برای قرارگیری روی خط شبکه داخلی در نظر گرفته شده است تا بتوان دست خط را کاملاً کنترل کرد که برای کاربرانی که به حس نوشتاری توجه دارند بسیار مناسب است با وجود اینکه سیم پیچ یک روش تثبیت بسیار سخت است، اما اگر به درستی نگهداری نشود، کاغذ به راحتی از دو طرف بالا و پایین می افتد، هنگام حمل آن باید توجه بیشتری داشته باشید تا از فشردن و آسیب دیدن کاغذ جلوگیری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.