دستکش وینیل واندرفول | کارخانجات تولیدی دستکش

دستکش وینیل واندرفول یک نوع دستکش باقیمت مناسب و با کیفیت است که در ایران خریداران زیادی دارد و در سایز های مختلف است که از کشور چین وارد ایران می شود این نوع دستکش در بیمارستان ها مراکز عمومی و رستوران ها و فست فود وغیره استفاده می شود از ویژگی این محصول نچسبیدن ان به دست است اشپزخانه ها نیز به دلیل بهداشتی بودن از دستکش لاتکس لارج و وینیل استفاده می کنند، چون این دستکش ها عاری از الودگی است. این برند از مواد اولیه مصنوعی فوق العاده محکم و بدون پودر و الرژی در انجام کارهای علمی وصنعتی استفاده می شود و دارای حس لامسه قوی است.

دستکش وینیل واندرفول | کارخانجات تولیدی دستکش

دستکش وینیل واندرفول

دستکش وینیل واندرفولدستکش وینیل واندرفول چینی از مواد مصنوعی روان کنندها که از مواد نرم ساخته شده اند می باشد و چسبندگی ندارد جایگزین مناسبی برای دستکش لاتکس که الرژی زا است می باشد این دستکش برای استفاده خانگی وعمومی  فعالیت هایی که نیاز به دقت و حس لامسه است می باشد این محصول ضخیم گشاد و به دست نمی چسبد از ان در تمیز کاری٬ نقاشی ٬رستوران ها٬ محیط ازمایشگاهی٬ بیمارستان و اشپزی بدون چربی دندانپزشکی استفاده می شود.

کارخانه تولیدی پویش طب یزد عرضه کننده انواع دستکش لاتکس پودری و دندانپزشکی و جراحی در طرح ها و مدل های متنوع است دستکش وینیل در این شرکت از مواد پلیمری متفاوت و با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت تولید و روانه بازار می شود و عرضه به صورت انلاین در سایت انجام می شود.

برندهای معروف تولید کننده دستکش

برندهای معروف تولید کننده دستکشمتخصصان کشور برای اولین بار در منطقه خاور میانه موفق به تولید دستکش جراحی مخصوص که برای پوشیدن با دستان خیس٬ شدند این دستکش تجاری بدون پودر است و تمام مزایای دستکش خوب را دارد و در هر زمان قابل استفاده است تولیدات ان به عنوان دستکش جراحی تنها تولید کننده با برند حریر در کشور است این دستکش به اروپا اکراین روسیه ترکیه اذربایجان امارات عراق افغانستان  و غیره صادر می شود .لاتکس طبیعی وینیل نیتریل تشکیل دهنده دستکش معاینه با قیمت ارزان است

فروشندگان دستکش وینیل در سراسر کشور

فروشندگان دستکش وینیل در سراسر کشورفروش دستکش وینیل در بازار مولوی است که دستکش وینیل واندرفول را از مبدا وارد و به سراسر ایران پخش می کند به دلیل استقبال زیاد مشتریان از این برند در تمام طول سال با محدودیت عرضه مواجه هستیم این دستکش با بسته های بیست تایی و کارتن های ۱۰۰ تایی به صورت عمده از چین عرضه می شود. شرکت های وارد کننده به صورت عمده و فروشگاه ها به صورت جزئی این محصول را به فروش می رسانند.

حراجی دستکش وینیل

حراجی دستکش وینیلفروش عمده دستکش های لاتکس و وینیل نیتریل جراحی و معاینه پزشکی و دندان پزشکی در وزن های مختلف و کیفیت متفاوت بنابر درخواست نیاز مشتری با بهترین قیمت در بازار در شرکت تهران مهر پارسیان انجام می شود.

شرکت های زیادی هستند که عمده فروشی دستکش وینیل و حراجی ان را بر عهده دارند که در تهران فعالیت دارند مانند:

شرکت اذر سینا مد در تهران.طب نیاز فر٬ تجهیزات طب نوین٬ بهترین های پزشکی پارس٬ ایران بهکار٬ پیشروان بهداشت پارس تهران٬ جراحان ای نوین٬ توسعخ فنون فرا درمان اسیا.

لیست قیمت دستکش وینیل

لیست قیمت دستکش وینیل قیمت دستکش وینیل در برندهای مختلف قیمت های متفاوتی دارند ولی فرق چندانی در قیمت ندارند در خرید دستکش وینیل به انواع ان وکاربردی که دارد توجه نمایید.

قیمت دستکش وینیل واندرفول ۲۲۵۰۰ تومان.

دستکش وینیل اپی پر فکت ۲۷۵۰۰ تومان.

دستکش وینیل لارج ۲۴۰۰۰تومان

دستکش وینیل لیبرتن ۲۲۸۵۰ تومان.

دستکش وینیل ۲۸۵۰۰STM    تومان.

دستکش وینیل ۲۷۸۰۰small     تومان

کارخانجات تولیدی دستکش

کارخانجات تولیدی دستکشکارخانجات تولیدی انواع دستکش وینیلی نیتریلی لاتکس دار و غیره را عرضه میکنند دستکش با پوشش وینیلی بیشتر برای مصارف همچون معاینات پزشکی ازمایشاه های کار با محصولات شیمیایی و روغن و مواد نفتی مورد استفاده قرار می گیرد چون مقاومت بیشتری دارند. دستکش وینیل ارزان ایرانی جایگزین ایدال و بدون الرژی نرم روان قابل انعطاف بوده بدون پودر الرژی زا٬ و فشار پاره گی در ان کم است مانع خوبی برای مواد باپولوژیک است که در شرکت دستکش هما که بزرگترین تولید کننده دستکش در ایران است، تولید می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.