دستکش جراحی medismart | صادرات دستکش

دستکش جراحی medismart دستکش های هستند که به عنوان دستکش های یکبار مصرف در پزشکی یا جراحی به کار می روند که امروزه به دلیل قابلیت های فراوانی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در زیر به انواع دستکش، این که چگونه دستکش ها را مشخص کنیم، مواد سازنده دستکش  همچنین به صادرات دستکش لاتکس پودری و بازار فروش و تولید آن اشاره می کنیم.

دستکش جراحی medismart | صادرات دستکش

دستکش جراحی medismart

دستکش جراحی medismartعلاوه بر پزشکان در جراحی کسانی هم که در شغل های متفاوت مشغول به کارند از دستکش لاتکس لارج استفاده می کنند که به موارد زیر به طور خلاصه اشاره کوتاه می کنیم:

مراقب ها، تکنسین های آزمایشگاه ها، آشپزها، آرایشگران، خانه دارها، باغبان ها، کارکنان کارخانه، مکانیکی ها، معلم ها، ماموران پلیس، مانیکوریست ها، دامپزشکان، صاحبان حیوانات خانگی.

دستکش جراحی که جراحان و پرستاران اتاق عمل از آن استفاده می کنند پیشرفته تر است چون دقت و حساسیت در این نوع شغل خیلی مهم است. برای خرید دستکش medismart می توان به مراکز مختلف فروش اینترنتی مراجعه کرد.

برندهای برتر تولید کننده دستکش جراحی

برندهای برتر تولید کننده دستکش جراحیبرندهای مهم زیادی در بازار از جمله برندهای خارجی و یا ایرانی وجود دارند که می توان به نمونه ای از برند ها از جمله دستکش جراحی جانکزو چین،تی تی مالزی،هوبی چین،پاول هارتمن امارات مدیکال مالزی، و یا دستکش جراحی سوپا و غیره اشاره کرد.

اما در انتخاب یک دستکش پزشکی خوب علاوه بر قیمت ان مواردی مانند مواد به کار رفته در ساخت دستکش جراحی و کیفیت و نوع دستکش خیلی مهم است در انتخاب یک دستکش خوب  باید حتما به آن توجه داشته باشیم

کشور های وارد کننده دستکش جراحی از ایران

کشور های وارد کننده دستکش جراحی از ایرانشرکت تولیدی دستکش حریر ایران در سال 56 تولید خود با دستکش های خارجی آغاز کرد و هم اکنون به تولید انواع دستکش های جراحی،صنعتی پرداخته و تولیدات این شرکت به کشورهایی مانند روسیه، اکراین، افغانستان، عراق و غیره صادر می شود. از شرکت های تولید کننده دستکش پزشکی که در زمینه واردات و صادرات هم فعالیت میکند شرکت آوا طب آسیا است این شرکت وارده کننده دستکش های پزشکی با برند hltex از کشور مالزی است و دیگر شرکت تولیده کننده سوپا است.

دستکش جراحی سوپا که داری انواع مختلفی از جمله دستکش جراحی لاتکس که از مرغوبترین لاتکس های طبیعی تهیه شده است، دستکش های ارتوپدی سوپا ضخامت و قدرت کشش بالایی دارند و دستکش نایلونی و نایلکی سوپا را نیز میتوان نام برد.

بازار فروش دستکش جراحی در کشور

بازار فروش دستکش جراحی در کشورتولید کننده دستکش جراحی در ایران بازار فروش نسبتا خوبی دارد و قیمت دستکش جراحی را میتوان مناسب دانست اما باید به این امر توجه کرد که با توجه به برندهای خارجی و ایرانی مختلفی که در بازار وجود دارد در انتخاب یک دستکش خوب مواردی مانند مواد ساخت دستکش جراحی و کیفیت و قیمت آن مهم است و همیشه مشتریان برای خرید دستکش جراحی  باید به این موارد توجه  کنند یک دستکش جراحی ارزان ممکن است در کیفیت و مواد اولیه آن به خوبی دستکش جراحی گران قیمت نباشد همان طور که می گویند هیچ چیز ارزان قیمتی بی حکمت نیست

تولید دستکش جراحی از جنس های مختلف

تولید دستکش جراحی از جنس های مختلف

دستکش جراحی یا پزشکی با مواد ساخته شده آن ها شناخته میشود که از موادی از جمله لاکتس، نیتریل،   وینیل است انواع دستکش های پزشکی که شامل موارد زیر است:

دستکش پودری، غیر پودری، پارچه ای و روکش شده، استریل و غیراستریل است دستکش های که از مواد لاتکس ساخته میشوند دارای ویژگی هایی مانند راحتی است و انتخاب خوبی برای جراحان است،بادوام و انعطاف پذیر است، برای افرادی که آلرژی دارند نباید از این نوع دستکش استفاده کنند، و محافظت این نوع دستکش متوسط است و دستکش های که از وینیل ساخته میشود ویژگی هایی از جمله کم هزینه و باارزش است، دوام کمتری دارند، از کلراید پلی وینیل pvc در ساخت آن استفاده شده است و محافظت این نوع دستکش متوسط است، نرم و راحت است، فاقد لاتکس، لمس کمتر آن برای کارهای حساس است، و دستکش های نیتریل دارای ویژگی هایی مانند فاقد پروتئین بودن، فاقد لاتکس است، و قدرت محافظت آن بالا  است و مقاوم در برابر مواد شیمیایی و همچنین در برابر سوراخ شدن است و نوع دستکشی که انتخاب میکنید باید متناسب با کاری که انجام میدهید باشد. در دستکش های پودری اگر پودر آن وارد بدن شود مانع بهبودی میشود به خاطر همین بیشتر از دستکش های غیر پودری استفاده میشود و امروزه از محافظ های مخصوصی برای جلوگیری از ورود این پودرها استفاده میشود و یا از پودر ذرت که تحریک کننده نیست و ضرری برای بدن ندارد استفاده میشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.