دستکش جراحی سوپا | خرید جدید ترین دستکش جراحی

شرکت تولید کننده لوازم پزشکی سوپا اولین تولیدکننده لوازم یک بار مصرف پزشکی در ایران می‌باشد. این شرکت با هدف تولید تجهیزات پزشکی در ایران و برآوردن نیاز مردم به وسایل پزشکی و بی‌نیازی کشور از ورود این قیبل وسایل تاسیس شد.

برای محافظت از کادر پزشکی و بیمار، هرکجا که نیاز به مراقبت از دست در حین تماس با اشیا، مواد یا موجودات مختلف بوده باشد، می‌توان از دستکش‌ جراحی سوپا بهره برد. این محصول در انواع لاتکس، نایلونی و نایلکسی به صورت استریل و غیر استریل تولید و عرضه می‌گردد.
بر اساس مطالعات انجام شده و همچنین هشدار سازمان دارو و غذا ایالات متحده آمریکا، کلیه محصولات پزشکی که در آنها لاتکس به کار رفته باشد از جمله دستکش، می‌توانند باعث پیدایش واکنش‌های حساسیتی در افراد حساس و مستعد گردند.
از آنجا که پروتئین‌های موجود در لاتکس عامل این قضیه شناخته شده‌اند، شرکت سوپا با بهره‌گیری از روند خاص پروتئین‌زدایی در مراحل مختلف تولید محصولات لاتکسی و دستکش لاتکس صنعتی ، میزان این پروتئین‌ها را به حداقل کاهش داده است تا مانع از بروز واکنشهای ناخواسته گردد.

دستکش جراحی سوپا | خرید جدید ترین دستکش جراحی

دستکش جراحی سوپا

دستکش جراحی سوپا

دستکش جراحی سوپا از مرغوب‌ترین لاتکس‌های طبیعی تهیه و با E.T.O استریل شده جهت راحتی مصرف سیلیوکونایز و حاوی پودر می‌باشند و دارای قدرت کشش زیاد، ضخیم و مقاوم با کمترین میزان حساسیت‌زایی دز سایزهای متنوع و متناسب با آناتومی دست، تولید می‌شوند.
از انواع دیگر دستکش لاتکس حریر، دستکش‌های معاینه می‌باشند که در معاینات مختلف پزشکی، مامایی، دندانپزشکی، دامپزشکی، کار با مواد آزمایشگاهی و همچنین در کنترل قطعات صنعتی حساس کاربردهای مختلفی دارند.

این دستکش‌ها در بسته‌بندی‌های 100 عددی و در سایزهای مختلف حاوی پودر و به صورت غیراستریل عرضه می‌شود.
دستکش‌های ارتوپدی سوپا، با ضخامت و قدرت کشش بیشتر، از جنس لاتکس ضخیم و با رنگ تیره که قدرت افتراق و شکست نور در برابر اجسام فلزی سنگین ارتوپدی فراهم می‌کند.

بازرگانی فروش دستکش جراحی

بازرگانی فروش دستکش جراحیدستکش جراحی لاتکس استریل، یکی از انواع دستکش‌هایی است که نیاز مبرم به آن در بازار حس می‌شود، زیرا عمل‌های جراحی توسط پزشکان تنها با کمک این دستکش‌ها انجام می‌شود که مرغوبیت آنها بسیار حائز اهمیت است.
پخش و فروش دستکش جراحی به بیمارستانها، توسط بازرگانی فروش دستکش جراحی لاتکس انجام می‌شود. این عاملان فروش می‌توانند حضوری به پخش دستکش مشغول بوده و یا خرید دستکش جراحی در انواع و اقسام مختلف از طریق اینترنت انجام گیرد.

سایت خرید و فروش دستکش جراحی

سایت خرید و فروش دستکش جراحی

بیمارستانها، مراکز درمانی و بهداشتی و …، از جمله مراکزی هستند که خریدار عمده دستکش جراحی لاتکس استریل پودری و بدون پودر می‌باشند. این مراکز در پی کاهش هزینه‌ها بوده و می‌خواهند انواع دستکش لاتکس اصل و برند خوب را از جایی خریداری کنند که محصولاتش را با قیمت نمایندگی عرضه می‌دارد.
سایت خرید و فروش دستکش جراحی، خرید را برای هر قشری آسان کرده و نیاز به مراجعه حضوری ندارد. تنها کافیست به نت دسترسی داشته و در گوگل، سایت پخش دستکش لاتکس یا فروش لوازم پزشکی سرچ شود.
در نهایت به سایت‌های تولید وسایل پزشکی دست خواهید یافت که:
خرید با قیمت مناسب را ممکن می‌سازد.
سبب صرفه‌جویی در زمان خریدار می‌شود.
مشاوره فروش رایگان ارائه می‌دهد.

جنس های مختلف دستکش جراحی

جنس های مختلف دستکش جراحی

دستکش جراحی گونه‌های متعددی دارد:

  • دستکش‌های لاتکس
  • دستکش لاستیک نیتریل
  • دستکش وینیل

دستکش جراحی لاتکس دو گونه مختلف دارد:

  • دستکش‌هایی که پودر دارند
  • دستکش‌هایی که داخلشان پودر ندارد.

پزشکان و یا افرادی که در پی خرید دستکش جراحی لاتکس استریل هستند و پوست دست حساسی دارند، بهتر است نمونه‌های بدون پودر را تهیه کنند. تنها تفاوتی که دستکش‌های با پودر و بدون پودر با یکدیگر دارند، سخت‌تر پوشیدن دستکش‌های بدون پودر می‌باشد.

رنگ بندی دستکش جراحی

رنگ بندی دستکش جراحیامروز استفاده از دستکش‌های پلاستیکی در کارهای پزشکی، بهداشتی و غیره مرسوم شده است. این نوع دستکش‌ها می‌توانند در برابر مواد آسیب‌پذیر از پوست محافظت کنند.
این دستکش‌ها جنس و رنگ‌بندی مختلفی دارد. رنگ‌هایی از قبیل سفید، آبی، سبز، مشکی و …
اکثر دستکش‌های یک بار مصرف از لاستیک‌های طبیعی استفاده می‌شود و جالب است بدانید در مرحله پوشش‌دهی دستکش‌ها که مهم‌ترین مرحله تولید این نوع دستکش‌ها است از مواد لاتکس‌در استفاده می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.