درب ضد سرقت یولکا که ملکه الیزابت به عنوان درب اتاق خصوصی خود انتخاب نمود

اگر نگران امنیت در سازمان خود هستید اما همچنین می خواهید هزینه ها را تحت کنترل داشته باشید، یک درب ضد سرقت یولکا با امنیت بالا ممکن است انتخاب مناسبی برای کسب و کار شما و کنترل کلید شما باشد.

این نوع سیستم کنترل کلید نسبت به سایر انواع قفل درب ضد سرقت مزایای زیادی دارد بیایید نگاهی به پنج مزیتی بیندازیم که ایمن ترین قفل درب می تواند برای کسب و کار شما به ارمغان بیاورد.

قفل درب ضد سرقت با امنیت بالا هزینه ها را در دراز مدت کاهش می دهد.

مزیت اصلی قفل های با امنیت بالا (همچنین به عنوان HSEC شناخته می شود) این است که انتخاب آنها تقریبا غیرممکن است.

این به این دلیل است که آنها از دو سطح برش کلید دو محوره استفاده می کنند که برش های زاویه دار در داخل قفل ایجاد می کند که باز کردن آنها با برداشتن قفل بسیار دشوار است.

در نتیجه، کسب‌وکار شما می‌تواند از هزینه‌های مرتبط با سرقت جلوگیری کند که می‌تواند از نظر مالی فلج‌کننده باشد.

درب

البته، اگر یک مزاحم مصمم بتواند به سادگی قفل را از محفظه خود بیرون بیاورد، قفل مقاوم در برابر برداشتن فایده ای ندارد به همین دلیل است که مطمئن ترین قفل های درب ضد سرقت دارای محفظه های مقاوم در برابر مته هستند که از جدا شدن قفل ها از درها جلوگیری می کند.

این ویژگی نه تنها سرقت را کاهش می دهد، بلکه به این معنی است که شما با هزینه تعویض قفل های آسیب دیده با قفل های جدید برای ایمن سازی مجدد اموال پس از تلاش برای سرقت مواجه نخواهید شد.

برای بسیاری از مشاغل، بیشتر هزینه های مربوط به قفل درها ناشی از نیاز به تعویض قفل در صورت گم شدن کلیدها یا کپی شدن بدون مجوز است.

با این حال، کلیدهای خالی محدود InstaKey در بازار آزاد در دسترس نیستند و بنابراین بدون مجوز نمی‌توان آن‌ها را کپی کرد در نتیجه، ممکن است متوجه شوید که نیاز سازمان شما به تعویض قفل ها برای اطمینان از امنیت کاهش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.