دامداری که از کلوچه خرمایی مثلثی به عنوان خوراک دام استفاده می کرد

کلوچه خرمایی مثلثی نه تنها به‌عنوان گزینه سالم‌تری برای جایگزینی غذا عمل می‌کنند، بلکه می‌توانند لقمه‌های سریعی باشند که به راحتی درست می‌شوند.

بله ~ شما به حداکثر 15 دقیقه زمان نیاز دارید تا مواد را بیرون بیاورید و معمولاً بیش از 30 دقیقه زمان انتظار ندارید تا کلوچه ها وارد شکم شما شوند.

شما همیشه می توانید کسی را در هر وب سایت دوستیابی پیدا کنید که عاشق خوردن کلوچه باشد، درست است؟ هم مرد و هم زن دوست دارند بالقوه بالقوه خود از غذای خوب در زندگی لذت ببرند که شامل کلوچه ها نیز می شود.

به شخصه، یکی از دلایل اصلی جذب همسرم، توانایی او در تهیه کلوچه است.

شما 7 دلیل اضافی برای خوردن بیسکویت دارید پس حالا وقتی کسی به شما می گوید که خوردن کلوچه ها ناسالم یا بد است، همین الان این پست را به او نشان دهید خوب! من الان می روم تا کلوچه هایم را با شیر تازه بخورم.

بسیاری از مردم بر این باورند که فواید سلامتی کلوچه‌ها، به‌ویژه کلوچه های جو دوسر، بدون کشمش یا میوه‌های خشک کامل نیست این ممکن است چیز خوبی باشد.

کلوچه

طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در سال 2017، از هر ده نفر تنها یک نفر 1-1/2 تا 2 فنجان میوه تازه را در روز مصرف می کند.

علاوه بر این، بزرگسالان جوان و بزرگسالانی که در فقر زندگی می کنند تمایل به خوردن میوه بسیار کم دارند از آنجایی که میوه خشک متراکم تر است، 1/4 فنجان برابر است با یک وعده 1/2 فنجان میوه تازه.

کلوچه هایی که با آرد سبوس دار یا جو دوسر درست می شوند حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و فیبر هستند که همگی از نظر تغذیه ای مفید هستند.

فیبر غذایی به مزایای تغذیه ای کلوچه ها کمک می کند، مانند جلوگیری از یبوست، کمک به کاهش وزن و کاهش کلسترول خون در مقایسه با آرد سفید، که مواد مغذی را طی فرآیند “غنی” حذف می کند، آرد غلات کامل حاوی ویتامین های بیشتری از جمله ریبوفلاوین، فولات و ویتامین های B-1، B-3 و B-5 است.

این خصوصیات کلوچه ها باعث می شود برای مدت طولانی تری احساس سیری کنید و اشتهای شما را کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.