خرید دستکش | فروشندگان دستکش در سراسر کشور

دستکش ورزشی مردانه

دستکش ورزشی مردانه مخصوص وزنه برداری بدن سازی و غیره طراحی شده که سایز های مختلفی دارند وسایز دست برای دستکش مهم است و باید در انتخاب بر اساس سایز دست باشند بگونه ای ساخته شده که در دست راحت و نرم باشد با دست همخوانی داشته باشد واگر باعث درد و ناراحتی در دست شود نشانه ای از بی کیفیتی ان است دستکش لاتکس پودری برای محافظت از دست و انگشتان ساخته و از آسیب دیدن دست جلوگیری می کند در انتخاب آن باید به طراحی و مواد اولیه آن توجه نمود واز پارچه های بادوام مثل چرم و نئوفرم در ساخت آن استفاده شده باشد ودر تمرینات دائمی و سنگین آسیب نبیند قابل شستو شو باشد و در دست بر اثر عرق لیز نخورد.

خرید دستکش | فروشندگان دستکش در سراسر کشور

خرید دستکش به صورت عمده

خرید دستکش به صورت عمدهخرید دستکش بوکس دستکش بکس برای محافظت از دست طراحی شده واز ضربه خوردن فرد واسیب جلوگیری می کند این دستکش ها بر اساس نوع بوکس متفاوت است که از جنس های چرمی وینیلی ساخته شده وینیلی قیمت پایین است و کیفیت چندان خوبی ندارد ولی چرمی گرانتر ولی با کیفیت است و در سایز های مختلف کوچک بزرگ متوسط طراحی شده اند که سایز انها با واحد oz و ounce نام گذاری شده. این محصول در لایه گذاری های مختلف ساخته شده هر چه لایه گذاری بیشتر دستکش بزرگتر وسنگین ومحافظت ان بیشتر است ورزشکاران حرفه ای از بکس سنگین استفاده میکنند . رنگ دستکش لاتکس لارج اگر قرمز باشد در مبارزه استفاده می شود و اگر رنگی باشد چون بیشتر به چشم می خورد در تمرینات استفاده می شود. و در خرید باید به این موارد ذکر شده توجه نمود.

مراکز فروش دستکش در سراسر کشور

مراکز فروش دستکش در سراسر کشوردستکش نیم انگشتی

یکی از انواع دستکش که در فصل تابستان مورد استفاده میشود و هواخوری خوبی دارددستکش نیمه انگشتی است که در کمپینگ٬ تیر اندازی٬ شکار٬ کوهنوردی٬ دوچرخه سواری٬ موتور سواری٬ ماشین رانی٬ پینت بال٬ و فعالیت نظامی وغیره مورد استفاده قرار می گیرد.که در طرح ها وسایز هاو جنس های مختلف عرضه میشود که جنس چرم ان کیفیت بالایی دارد باید قابل انعطاف . بدون لیز خوردگی باشد و هرچه نرم و سبک باشد احساس راحتی در آن بیشتر است.

رنگ بندی دستکش

رنگ بندی دستکش انواع دستکش ها در هر کاربردی رنگ های مختلفی دارد که رنگ قرمز آن چون به چشم رقیب نمی اید مخصوص مبارزات است ورنگی ان چون به چشم رقیب می آید مخصوص تمرینات است تا رقیب اگاهی به وجود دستکش باشد. وبیشتر به رنگ قرمز آبی مشکی زرد سفید خاکستری سبز می باشد.

تولید دستکش در جنس های متنوع

تولید دستکش در جنس های متنوعخرید دستکش چرم مصنوعی مردانه

دستکش بر اساس نوع کاربرد آن جنس های مختلفی دارد از جمله چرم ٬پشم ٬پارچه ٬نخ٬ لاتکس کتان٬ و غیره چرم طبیعی آن گرانتر و مصنوعی ارزانتر است برخی از انها ضد اب هستند برخی برای یک انگشت یک غلاف جدا دارد برخی ندارد برخی تمام انگشت را پوشش نمی دهد کیفیت ان ها باید به گونه ای باشند که در برابر تمرین های سنگین مقاوم باشد و بر اثر شست شو از بین نرود اگر نوع ورزش به گونه ای باشد که به مچ دست اسیب برساند از دستکشی استفاده کند که بند در مچ ان داشته و تنظیم شود و از مچ محافظت کند و به سایز دست هم توجه کند که اگر دستکش بزرگتر از دست باشد لیز میخورد و اگر کوچکتر باشد راحتی وارامش سلب میشود.

برند های معروف دستکش

برند های معروف دستکشدستکش مخصوص رانندگی

دستکش در رانندگی به این دلیل استفاده می شود که دست حین گرفتن فرمان عرق میکند ولیز می می خورد جنس داخل اینگونه دستکش از عرق کردن دست جلوگیری می کند بیرون آن عموما از چرم است و سوراخ های تهویه هوا دارد سر انگشتان آن انعطاف پذیر است و سایز های مختلف دارد وبیشتر مخصوص پیست ماشین سواری است دستکش چرم رانندگی عموما از مرغوب ترین آن ها هستند.

یکی از برند های معروف نایک ٬ به عنوان برند معروف جهانی است که لباس های ورزشی دستکش و غیره را با این برند در کل دنیا عرضه و از بازی کنان معروف جهانی نیز حمایت می کند این برند با محصولات نایک جردن هارلی کانورس فعالیت میکندد

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.