جدیدترین کفش کوهنوردی آسیا که هرگز فروخته نشده است

بهترین چیز در مورد کفش کوهنوردی آسیا این واقعیت است که اکثر آنها با استفاده از لاستیک ساخته می شوند قسمتی که زمین را لمس می کند دارای الگویی است که در هنگام پیاده روی از سر خوردن روی تپه های شلخته محافظت می کند چکمه های دیگر دارای گیره های عمیق تری برای کشش و چسبندگی بهتر هستند. چکمه‌های دیگر با ترمز پاشنه‌ای عرضه می‌شوند تا احتمال لغزش با کاهش شدید را کاهش دهند.

زیره های میانی کفش پیاده روی: لایه بین کفی و زیره آن چیزی است که سفتی و بالشتک بودن کفش را تعیین می کند. کفی‌های میانی سفت‌تر معمولاً سنگین‌تر هستند، اما محافظت بهتری در برابر زمین‌های ناهموار و فشار به پاهای شما در هنگام پیاده‌روی ارائه می‌دهند اکثر کفه های میانی کوله پشتی و کوهنوردی با استفاده از مواد زیره میانی پلی اورتان ساخته می شوند. این ماده بادوام و محکم است برخی دیگر نیز از EVA (اتیلن وینیل استات، که بالشتک‌تر، سبک‌تر و ارزان‌تر از پلی‌اورتان است، استفاده می‌کنند.

کفش های پیاده روی راندز: بیشتر چکمه های پیاده روی ضخیم و از لاستیک ساخته شده اند روکش های لاستیکی دور جلوی پا یا انگشتان پا می چرخند. این رندها ضد آب هستند و در برابر لغزش و رطوبت محافظت می کنند.

پد داخلی مچ پا: یکی از مهم‌ترین بخش‌های کفش‌های پیاده‌روی، بالشتک مچ پا است بالشتک مچ پا از قسمت های استخوانی پاها که مچ پا هستند محافظت می کند مچ پاها دارای بالشتک چربی کمتری هستند، به این معنی که لایه داخلی مچ پا، بالشتک اضافی مورد نیاز برای محافظت از مچ پا در طول سفرهای طولانی را به شما می دهد.

کرامپون کفش پیاده روی: کرامپون ها جزئی هستند که دارای سنبله برای پیاده روی در مناطق برفی هستند این کرامپون ها در مدل های مختلفی عرضه می شوند که شامل استپ این، بند و ترکیبی از این دو می باشد. قبل از خرید کرامپون، باید از سازگاری آنها با چکمه های شما اطمینان حاصل کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.