اولین درب ضد صدا توسط شرکت معروفی در کشور فلسطین تولید و عرضه شد

«ابزارها کودکان را ایمن نگه نمی‌دارند. مردم از کودکان محافظت می کنند درب ضد صدا جو دیکسون، رئیس شرکت مشاوره Dixon SmartSchoolHouse، گفت: مشکل قفل های با تکنولوژی بالا این است که همیشه به اندازه قفل های ساده و مکانیکی ایمن نیستند.

کارکنان ممکن است کمی بی دقت باشند و کدهای درب خود را به کسی بدهند و آن کدها در نهایت به دست افراد نادرستی برسد. او گفت: شکست دادن کلید قدیمی بسیار سخت است. «سازندگان کلید نمی‌توانند [به‌طور قانونی] یک keyway محدود را کپی کنند.»

اولری خاطرنشان کرد که صنعت امنیت مدارس در حال تبدیل شدن به «مشکل‌آمیز» است، زیرا «می‌تواند مملو از حقه‌ها باشد و مناطق باید در برابر حقه‌ها محافظت کنند.»

او گفت یکی از رایج ترین ترفندها، اپلیکیشن های امنیتی مدارس است.

من شخصاً فکر می کنم باید مقرراتی در مورد شرکت هایی وجود داشته باشد که ابزارهای ایمنی مدارس را به مدارس ارائه می دهند زیرا این امر منجر به اتلاف، تقلب و سوء استفاده می شود.
اندرو اولری

درب

ما درخواست دائمی برای خرید تنظیمات برنامه همه‌کاره داریم که دارای ماژول‌های آموزشی بارگذاری شده، برنامه‌های مدرسه، رله‌های ارتباطی با پلیس و خدمات اضطراری هستند – که به نظر من، همه اینها حواس‌پرتی را از عقل سلیم و ساده منحرف می‌کند.

گام‌های ایمنی که مناطق باید روی آن‌ها تمرکز کنند، گفت. “من شخصا فکر می کنم باید مقرراتی در مورد شرکت هایی وجود داشته باشد که ابزارهای ایمنی مدارس را به مدارس ارائه می دهند زیرا این امر منجر به اتلاف، تقلب و سوء استفاده می شود.”

کارشناسان ایمنی مدارس که با هفته آموزش صحبت کردند، گفتند که در پایان روز، اگر ابزارها به طور مؤثر اجرا نشوند، اهمیت چندانی ندارند. آنها گفتند که ایمنی و امنیت مدارس باید در یک برنامه جامع قرار گیرد، نه اینکه صرفاً به عنوان یک واکنش زانویی به یک بحران کنار هم قرار گیرد.

«همه این چیزها ابزار هستند و ابزار مورد استفاده مردم هستند. ابزارها کودکان را ایمن نگه نمی دارند. بلیزنر گفت: مردم از کودکان محافظت می کنند.

او افزود که ابزارها باید با «وفاداری و اطمینانی که [مردم] از آن پیروی خواهند کرد، اجرا شوند. تمام ابزارهای دنیا اگر از آنها استفاده نکنید شما را ایمن نمی‌کنند به طور موثر.”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.