آیا می دانستید دستکش می تواند دستها را جادویی کند

دَستکِش یک نوع پوشش برای دست می باشد که استفاده از آن قدمتی کهن داشته و استفاده های فراوانی از آن می شود. همچنین دستکش‌ها از نظر شکل ظاهری و نوع مواد سازنده آن‌ها متفاوت می باشند. با آراد برندینگ همراه باشید تا درباره این محصول بیشتر اطلاعات دریافت کنید.

همانطور که می دانید انواع مختلفی دستکش در بازار وجود دارد که می توان از آنها استفاده های فراوان نمود. در این میان می توان به دستکش گیلان نخی اشاره نمود که دارای طرفداران بسیاری بوده و از نظر جنس و کیفیت در درجه بالایی قرار دارد.

دستکش

اگر شما با شغلی سر و کار دارید که در تماس مستقیم با باکتریها و مواد شیمیایی هستید می توانید از دستکش لاتکس پودری استفاده نمایید و دستهای خود را در برابر آلودگیها حفظ نمایید.

دستکش
KHIMKI, MOSCOW REGION, RUSSIA – MAY 12, 2020: An employee puts on gloves at the Federal Clinical Center of Higher Medical Technologies Clinical Hospital 119 of the Russian Federal Medical Biological Agency FMBA that treats COVID-19 patients, patients with suspected coronavirus and patients with viral community-acquired pneumonia. Sergei Bobylev/TASS PUBLICATIONxINxGERxAUTxONLY TS0D8FD0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما